Služby

Kontaktujte nás!

Realizácia stavby: Váš dom zhotovíme do Vami požadovaného štádia – hrubá stavba, holodom, dom „na kľúč“ alebo v rozsahu podľa Vašich požiadaviek.

Projekt: Zabezpečíme pre Vás projekt pre stavebné povolenie (Einreichplan), realizačný projekt alebo štúdiu ako podklad pre budúci projekt (Vorabzug, Entwurf). Tepelno-technické posúdenie stavby (Energieausweis). Poskytneme Vám architektonickú vizualizáciu pre dokonalú predstavu Vášho domu.

Stavebný dozor: Pre realizáciu Vášho domu zabezpečíme stavebný dozor (Bauführer) potrebný aj pre kolaudáciu Vášho domu

Realizácia hrubej
stavbyNechajte oblasť „hrubých“ stavebných procesov na profesionálov. Zrealizujeme výkopové práce, základy, nosné konštrukcie, priečky, krov a zastrešenie.

Naším záujmom je dôkladnosť v každom ohľade: od prvotných zemných prác, základov, hydroizolácie, obvodových a vnútorných nosných stien, cez stropy, strešnú konštrukciu, až po inštaláciu okien, vchodových dverí i parapetov.

S našou prácou prichádza osvedčená kvalita a hlavne vaša spokojnosť.

Fázy hrubej stavby:

  • zemné výkopové práce, rozvody pod základovou doskou, uzemnenie
  • základy a základová doska
  • Izolácia proti zemnej vlhkosti
  • zvislé a vodorovné nosné konštrukcie
  • strešná konštrukcia so všetkými súčasťami
  • vnútorné deliace steny
  • výplne stavebných otvorov

Realizácia
stavby na kľúčPonúkame kompletné prevedenie nízkoenergetického domu na kľúč presne podľa vašich predstáv. Načúvame Vám vo všetkých smeroch, vďaka tomu môžeme pretaviť Vaše sny do reality.

Zameriavame sa aj na profesionálnu realizáciu holodomu. Realizujeme inštalácie - rozvody zdravotechniky, elektroinštalácie, vykurovania (vrátene tepelného čerpadla alebo plynového kotla), chladenie, rekuperáciu a vzduchotechniku. Interiérové omietky, potery, kontaktný zatepľovací systém alebo prevetrávanú fasádu.

Pri realizácii stavby na kľúč nám obzvlášť záleží na prevedení pohľadových prvkov - maľovky, vnútorné dvere, sanita, podlahy, obklady a pod., ako aj exteriéru - chodníky, brány, terasy a oplotenie. Jednoducho za Vás radi preberieme všetky starosti súvisiace s výstavbou vášho domova.

Zatepľovanie
budovy

Ako dosiahnuť maximálnu úsporu nákladov na energie a zvýšiť komfort svojho bývania?

Odpoveďou je kvalitné zateplenie, s ktorým prichádza celkové zlepšenie technického stavu budovy a prirodzene i predĺženie jej životnosti. Podieľa sa na zvýšení tepelnej pohody v zimnom období či na ochrane počas horúčav a cieli i na ekologický prínos.

Nami realizované zateplenie minerálnou vlnou alebo penovým expandovaným polystyrénom sa opiera o platné normy, použitie tých najlepších materiálov, bezpečných riešení s doživotnou ochranou a o prácu odborníkov. Zateplenie realizujeme hlavne systémom Baumit.. Sme za individuálny prístup, ktorý si zaslúži každý objekt bývania, i ten váš, a sme za to, aby vaše investície do zatepľovacích prác nevyšli nazmar.

Veľmi dobre totiž vieme, že kvalitne prevedené zateplenie nemá za úlohu len dokonale ochrániť konštrukciu stavby a zabrániť akýmkoľvek jej tepelným únikom. Ale najmä má do domácnosti priniesť pohodlie.

Rekonštrukcia
rodinného domu

Aj staršie bývanie sa môže stať atraktívnym miestom, ktoré bude odozvou na najmodernejšie technológie a postupy. Môže sa zmeniť na čarovný domov, ktorý si zamilujete. Práve na tom cielene pracujeme.

Kvalitná rekonštrukcia domu závisí od kvalitného dodávateľa a tým my sme. Zlepšujeme kvalitu každého bývania a predlžujeme životnosť akéhokoľvek rodinného domu, čím výrazne znižujeme ich náklady na energie a zlepšujeme všetky úžitkové vlastnosti.

Postaráme sa o zateplenie objektu, rekonštrukciu strešnej konštrukcie, výmenu krytiny, výmenu starých okien za nové, či realizáciu nových inštalácií a rozvodov. Vymeníme podlahy, obklady, sanitu. Všetko s dôrazom na detaily a precíznosť, ktoré nás reprezentujú v konečnom výsledku.

Nami realizované rekonštrukčné práce sú na tej najprofesionálnejšej úrovni a pre váš domov tou najlepšou voľbou.