Služby

Kontaktujte nás!

Sme stavebná spoločnosť realizujúca rekonštrukcie a výstavbu stavieb na kľúč. Pôsobíme na Slovensku a v Rakúsku. Dôraz kladieme na kvalitu.

Realizácia hrubej
stavby

Nechajte oblasť „hrubých“ stavebných procesov na skutočných profesionálov. V tomto smere realizujeme výkopové práce, základy, nosné konštrukcie a priečky, krov či zastrešenie, to všetko prostredníctvom tímu šikovných miestnych remeselníkov.

Staviame na neodmysliteľnej precíznosti tak v prípade základovej dosky, ako i toho, čo je pod podkladovým betónom.

Naším záujmom musí byť a je dôkladnosť v každom ohľade: od prvotných zemných prác či obvodových a vnútorných nosných stien, cez stropy, strešnú konštrukciu a izoláciu, až po inštaláciu okien, vchodových dverí i parapetov.

Do nášho portfólia patria tiež estetické úpravy vonkajších alebo vnútorných povrchov a remeselné činnosti súvisiace s dokončením stavby. S našou prácou prichádza osvedčená kvalita a hlavne vaša spokojnosť.

Fázy hrubej stavby:

  • zemné výkopové práce, prípojky inžinierskych sietí, vodovodné rozvody
  • základy a základová doska
  • zvislé a vodorovné nosné konštrukcie
  • vnútorné steny, preklady, vence
  • strešná konštrukcia so všetkými súčasťami
  • izolácia konštrukcií
  • výplne stavebných otvorov

Realizácia
stavby na kľúč

Ponúkame kompletné prevedenie nízkoenergetického domu na kľúč presne podľa vašich predstáv. Načúvame vám vo všetkých smeroch, vďaka tomu môžeme pretaviť vaše sny do reality.

Za nami stojí niekoľko úspešne realizovaných projektov, spĺňajúcich aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov a cieliace na ich maximálnu spokojnosť. Práca skutočných odborníkov, rýchlosť výstavby, priaznivá cena, to je to, na čo sa plne sústredíme.

Poskytneme vám architektonickú vizualizáciu, projektovú dokumentáciu i geometrické zameranie stavby. A kompletne zrealizujeme hrubú stavbu a práce s ňou súvisiace. Zameriavame sa tiež na profesionálnu realizáciu holodomu. Na interiérové omietky, vonkajšie fasádne omietky vrátane sokla, kanalizačné, elektrické a vodovodné rozvody, podlahové vykurovanie, aj stropný systém.

Nezabúdame ani na dôkladné interiérové práce: maľovku, montáž dverí, realizáciu celkovej sanity, pokládku podláh a pod., či záležitosti exteriéru , ktorými sú chodníky, brány a zámková dlažba. Jednoducho za vás radi preberieme všetky starosti súvisiace s výstavbou vášho domova...

Zatepľovanie
budovy

Ako dosiahnuť maximálnu úsporu nákladov na energie a zvýšiť komfort svojho bývania?

Odpoveďou je kvalitné zateplenie, s ktorým prichádza celkové zlepšenie technického stavu budovy. A prirodzene i predĺženie jej životnosti. Podieľa sa na zvýšení tepelnej pohody v zimnom období či na ochrane počas horúčav a cieli i na ekologický prínos.

Nami realizované zateplenie minerálnou vlnou alebo penovým expandovaným polystyrénom sa opiera o platné normy, použitie tých najlepších materiálov, bezpečných riešení s doživotnou ochranou a certifikovaných systémov. A rovnako tak aj o prácu profesionálnych zatepľovačov. Sme za individuálny prístup, ktorý si zaslúži každý objekt bývania, i ten váš, a sme za to, aby vaše investície do zatepľovacích prác nevyšli nazmar.

Veľmi dobre totiž vieme, že kvalitne prevedené zateplenie nemá za úlohu len dokonale ochrániť konštrukciu stavby a zabrániť akýmkoľvek jej tepelným únikom. Ale najmä má do domácnosti priniesť pohodlie.

Rekonštrukcia
rodinného domu

Aj staršie bývanie sa môže stať atraktívnym miestom, ktoré bude odozvou na najmodernejšie technológie a postupy. Môže sa zmeniť na čarovný domov, ktorý si zamilujú staršie i mladšie generácie. Práve na tom cielene pracujeme.

Je nám jasné, že kvalitná rekonštrukcia domu závisí od kvalitného dodávateľa a tým my rozhodne sme. Zlepšujeme kvalitu každého bývania a predlžujeme životnosť akéhokoľvek rodinného domu, čím výrazne znižujeme ich náklady na energie a zlepšujeme všetky úžitkové vlastnosti.

Naši certifikovaní odborníci sa starajú o zateplenie stien, rekonštrukciu strešnej konštrukcie a výmenu jej krytiny, o opravu zvislých nosných konštrukcií a obvodových stien, výmenu starých okien za nové či rekonštrukčné práce okolo komína a pod.. Zakaždým s dôrazom na detail a precíznosť, ktoré nás reprezentujú v konečnom výsledku.

A my chceme, aby ten trval čo najdlhšie... Preto sú nami realizované rekonštrukčné práce na tej najprofesionálnejšej úrovni a pre váš domov tou najlepšou voľbou.